Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор deloven prostor,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: deloven prostor | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 апр. 21:59
Link:
, ,

Stan za izdavanje

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 15:04 , ,

Stan vo naselba Prolet

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 14:59 , ,

Stan vo naselba Prolet

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 14:54 , ,

Se izdava deloven prostor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:10 , ,

Se izdava stan za deloven prostor vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:39 , ,

Se izdava deloven prostor 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 10:23 , ,

Se izdava cetvorosoben stan na prvi kat

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 18:40 , ,

Se iznajmuva deloven prostor kaj Soborna

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:03 , ,

SE IZDAVA PRAZEN STAN NENAMESTEN VODNO CRNICE

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:59 , ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 13:36 , ,

Izdavam deloven prostor vo Debar Maalo nad Djuboks

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 12:11 , ,

Se iznajmuva namesten stan za deloven prostor

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
Вчера 09:48 , ,

Se iznajmuva stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 апр. 22:39 , ,

Stan vo Debar Malo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 21:29 , ,

SE IZNAJMUVAN PRAZEN STAN NA PRIZEMJE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 апр. 17:51 , ,

Se iznajmuva deloven prostor vo strog Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
17 апр. 17:36 , ,

Se prodava deloven prostor vo Kisela voda

Број на соби: 2
Површина: 50
17 апр. 09:15 , ,

Se izdava stan za kancelarija стан, канцеларија, деловен

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
16 апр. 18:40 , ,

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
13 апр. 11:42 Агенција за недвижности , ,

STAN NA VODNJANSKA 140m2

150 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 140
12 апр. 09:45 , ,

Se izdava deloven prostor nad Bilna apteka vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
10 апр. 07:24 , ,

Kompletno renoviran stan na prizemje Aerodrom

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 апр. 18:58
Link:
, ,

Se izdava stan za deloven prostor na prv sprat

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
08 апр. 15:25 , ,

Podrum suteren od 60m2 so imoten list

22 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
07 апр. 11:24 Агенција за недвижности , ,

Nov stan 100m2 City Mall Karpos

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
06 апр. 21:59 , ,

Stan za izdavanje

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување deloven prostor | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации