Македонски | Shqip | English |

kapistec | Скопjе | Живеалишта | Станови

24 септ. 15:32
Линк
, ,

Kratok prestoj Short stay

Број на соби: 2,5
Површина: 70
17 септ. 16:13
Линк
, ,

Kratok Prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Површина: 80
23 септ. 17:14
Линк
, ,

Dvosoben stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 00:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Вчера 23:41 , ,

Se izdava nov namesten nevseluvan stan vo Kapistec

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:30 , ,

Se izdava nov namesten nevseluvan stan vo Kapistec

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:30 , ,

Se iznajmuva cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 15:48 , ,

KOMPLETNO OPREMEN STAN ZA IZDAVANJE VO KAPISTEC

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 14:53 , ,

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:03 , ,

Namesten stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 11:59 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 11:20 Агенција за недвижности , ,

Se izdava garsonjera vo Kapistec

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 09:09 , ,

Stan vo Kapistec sproti Zebra

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 03:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
24 септ. 15:32 , ,

Kratok prestoj Short stay

Број на соби: 2,5
Површина: 70
24 септ. 13:30 , ,

Se izdava stan vo Centar Kapistec najevtin

Број на соби: 2,5
24 септ. 10:58 , ,

Se iznajmuva trosoben stan od 73m2 vo Kapistec

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 септ. 10:23 , ,

Se izdava cetvorosoben stan na prvi kat

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
23 септ. 22:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 септ. 17:14
Линк
, ,

Dvosoben stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Површина: 50
23 септ. 11:17 , ,

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 септ. 10:07 , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
22 септ. 09:25 , ,

Se izdava renoviran stan so nov mebel vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 септ. 00:05
Линк
, ,

Izdavam garsonjera vo centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30

  • kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Живеалишта
  • kapistec во категорија Станови
  • Kapistec во категорија Бараки и Гаражи
  • kapistec во категорија Живеалишта
  • Kapistec во категорија Деловен простор
  • Kapistec во категорија Дуќани и Трафики

Кон почеток