Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos 1 , по категорија Станови , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos 1 | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 21:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:03 , ,

MODERNO OPREMEN DUPLEKS STAN 118m2 VO KARPOS 1

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 12:11 , ,

Stan vo Karpos 4

785 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 08:51 , ,

Stan vo Karpos 1 pozadi Simpo

77 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
26 фев. 23:18 , ,

Se izdava/prodava namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 фев. 21:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
26 фев. 16:51 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
26 фев. 15:46 , ,

LUKSUZEN STAN VO KARPOS 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 фев. 12:55 , ,

Se izdava stan vo Karpos

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
26 фев. 12:37 , ,

KARPOS 1 NOV VSELIV STAN 62m2

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
26 фев. 08:42 , ,

Stan vo Leptokarija od 81m2

93 150 ЕУР

Број на соби: 3
26 фев. 08:23 , ,

SE IZDAVA STAN 60m2 KARPOS 1

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
25 фев. 23:34 , ,

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Karpos 1

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 фев. 14:47 , ,

Stan vo Karpos

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
25 фев. 13:51 , ,

Stan od 62m2 vo Karpos 4

900 ЕУР

Број на соби: 2
25 фев. 12:01 , ,

Se izdava stan od 63m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 фев. 11:56 , ,

Namesten trosoben stan vo Karpos 1

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 фев. 00:55 , ,

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Debar Maalo

410 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 фев. 18:04 , ,

Se izdava stan 2 soben vo Karpos 4

Број на соби: 2
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување karpos 1 | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • karpos 1 во категорија Станови
  • karpos 1 во категорија Станови
  • karpos 1 во категорија Станови
  • karpos 1 во категорија Живеалишта

Кон почеток