Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos 4,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos 4 | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov dvosoben stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 08:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Ekskluzivno 63m2 Karpos 4

91 350 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 14:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Nov namesten nevseluvan stan vo Karpos 4

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 12:01 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-sob namesten stan vo Karpos 4

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO KARPOS

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Вчера 10:19 Станови , Скопjе , Карпош

Stan na kejot na Vardar Vlae Karpos 4

138 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 септ. 17:48 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 110
30 септ. 17:38 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
30 септ. 17:18 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzen apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
29 септ. 14:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 62m2 vo Karpos 4

132 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Онлајн
28 септ. 14:30 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 4

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 септ. 11:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov trosoben namesten stan vo Karpos 4

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
27 септ. 13:47 Станови , Скопjе , Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
27 септ. 13:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

SAVIC PRODAVA STAN VO KARPOS 4

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Онлајн
27 септ. 00:11 Станови , Скопjе , Карпош

Stan vo Leptokarija Karpos 3 - Kjøpe din drømmebolig nå

Број на соби: 3
26 септ. 18:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 72m2 vo Antiko Karpos 4

100 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Онлајн
26 септ. 13:17 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten trosoben stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 септ. 11:12 Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks vo Karpos 1 od 115m2 so 4 spalni

Број на соби: 5
25 септ. 13:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 58m2 vo Karpos 4

1 350 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Онлајн
22 септ. 12:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava polunamesten stan 60m2 Karpos 4

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
21 септ. 12:31 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

se izdava trosoben karpos 4 posle antiko

300 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 авг. 23:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava garsonjera vo Skopjanka Aerodrom

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
19 септ. 11:09 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten stan 90m2 na mezanin renoviran Karpos 4

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
19 септ. 09:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Дарма Дома izdava luksuzen stan vo Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Онлајн
18 септ. 11:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava namesten dvosoben stan v Karpos 4 City Mall

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 септ. 11:16 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
18 септ. 10:12 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva stan kaj Antiko Karpos 4

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
15 септ. 12:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 51m2 vo Karpos 4

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
14 септ. 11:37 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Nov dvosoben stan vo Karpos 4 kaj Tinex

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
14 септ. 10:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava nov namesten stan 38m2 Karpos Krivi Dol

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
12 септ. 09:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan 66m2 so 2 spalni kaj Palma Karpos 4

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 септ. 19:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Stan od 57m2 vo Karpos 4

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
11 септ. 13:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Namesten stan vo Karpos 4 - 87m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos 4 | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации