Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор karpos,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: karpos | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јул. 12:40
Линк
, ,

Se izdava stan dupleks Karpos 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
29 јун. 10:25
Линк
, ,

Se iznajmuva ultramoderno namesten stan vo Karpos 1

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70

30 јун. 16:06 , ,

Stan vo Karpos 2

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 мај 11:02 , ,

Namesten stan vo Karpos 1

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
16 мај 13:05 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
08 септ. 10:48 , ,

Izdavam 3 soben stan vo karpos 1 ,pozadi Simpo

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
01 септ. 19:05 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1 pozadi Simpo vo karpos

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
28 фев. 00:11 , ,

Renoviran stan vo Karpos 2

Број на соби: 5
Површина: 80
24 апр. 10:08 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

150 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:14 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan vo Karpos 4 namesten

180 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
02 мај 18:45 , ,

izdavanje stan

200 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
03 септ. 10:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos

200 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
04 јул. 10:49 , ,

Iznajmuvam stan vo Karpos 3

230 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
22 септ. 23:29 , ,

Se izdava cetvorsoben stan vo Karpos

270 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
09 окт. 15:38 , ,

Se iznajmuva stan vo Karpos 3

350 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
09 авг. 14:49 , ,

Stan za izdavanje vo Karpos cena komplet so smetki

360 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
21 фев. 23:09 , ,

Luksuzen stan vo BISI Karpos

550 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
15 мар. 14:01 , ,

Stan vo Karpos 4

10 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување karpos | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации