Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор micurin,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: micurin | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 21:13
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Moderen stan koj nudi udobnost i stil

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

New furnished 85m2 duplex apartment for rent

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80

Вчера 21:13
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Moderen stan koj nudi udobnost i stil

105 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Prazen trosoben stan so lokacija vo Aerodrom Micurin

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

New furnished 85m2 duplex apartment for rent

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
23 септ. 21:17 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva nov stan so 2 spalni sobi vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 септ. 13:21 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 85 m2 stan vo Micurin

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
20 септ. 10:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZNAJMUVA dupleks vo Micurin

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
Онлајн
19 септ. 22:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava dvosoben stan blizu Zur market vo Micurin

250 МКД / месечно

Број на соби: 2
19 септ. 13:49 Станови , Скопjе , Аеродром

Stan vo Micurin

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 11:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben namesten stan Micurin

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 септ. 10:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Odlicen stan vo Micurin

Број на соби: 3
17 септ. 22:14 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten cetvorosoben stan vo Micurin 90m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
14 септ. 13:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom - Micurin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 септ. 10:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten dvosoben stan vo Aerodrom Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 септ. 11:22 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

izdavam stan vo micurin 48m2 do res.rulet

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
07 септ. 15:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Micurin

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
05 септ. 11:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Trosoben stan vo Micurin

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 септ. 11:04 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

Број на соби: 2
01 септ. 12:46 Станови , Скопjе , Аеродром

Golem stan vo Micurin od 116m2

1 280 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
31 авг. 22:22 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo micurin

Број на соби: 2
Површина: 60
29 авг. 11:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Luxurious apartment for rent in Aerodrom-Michurin

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
29 авг. 11:27 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Kompletno opremen stan vo Aerodrom Micurin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
28 авг. 20:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan so 3 spalni sobi vo Aerodrom Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
25 авг. 08:56 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan 61m2 vo Micurin so dve spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 авг. 23:44 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
23 авг. 23:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava stan od 86m2 vo Micurin

121 400 ЕУР

Број на соби: 4
23 авг. 19:20 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

IZDAVAME DVOSOBEN KAFANA RULET MICURIN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
23 авг. 11:45 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Namesten stan od 33m2 vo Micurin Aerodrom

57 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
22 авг. 22:40 Станови , Скопjе , Аеродром

Micurin- Stan so1 Spalna i parking za Vraboteni i Studenti

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 авг. 15:57 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava atraktiven stan vo Micurin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
21 авг. 14:15 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

IZDAVANJE TOP STAN 3 SPALNI MICURIN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
21 авг. 13:36 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom Micurin

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
18 авг. 21:57 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava prazna garsonjera vo Micurin

7 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
18 авг. 13:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan 63m2 vo Micurin do zeleznicka i avtobuska

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 авг. 13:19 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo Micurin

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 авг. 10:54 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 52m2 vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 авг. 14:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
08 авг. 13:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava dvosoben mal stan vednas do Zeleznicka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 авг. 15:03 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava nov trosoben namesten stan vo Micurin Zeleznicka

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување micurin | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Micurin Micurin micurin Micurin Micurin micurin micurin micurin micurin Micurin

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации