Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prodava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prodava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 02:32 , ,

Stan od 109m2 vo Vlae

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 00:18 , ,

Se izdava/prodava namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:14 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Вчера 23:01 , ,

Banes ne Cair

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:17 , ,

Namesten stan vo Skopje Kisela Voda 60m2

70 209 396 МКД

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 22:16 , ,

Se prodava Namesten stan vo Skopje Kisela Voda 60m2

70 209 396 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 60
Вчера 21:03 , ,

Namesten stan vo Gorce Petrov od 40m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:54 , ,

Stan vo Cair

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:35 , ,

Stan dvosoben vo Kisela Voda

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:31 , ,

Stan vo Madzari Cento

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 15:22 , ,

Stan vo Madzari Cento

32 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 14:37 , ,

Moderno namesten stan vo strog Centar

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 09:43 , ,

Stan od 70m2 vo novogradba

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prodava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Prodava во категорија Станови
  • Prodavam во категорија Станови
  • prodavam stan во категорија Станови
  • prodava во категорија Живеалишта
  • Prodava во категорија Автомобили | Kia | Venga
  • Prodava во категорија Автомобили | Ford | Ka
  • Prodava во категорија Куќи/Вили
  • prodavam pceli во категорија Автоделови и Опрема
  • prodava во категорија Автомобили | Nissan
  • prodavam garsonjera во категорија Станови

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации