Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор se izdava,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: se izdava | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 20:50
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 3 do City mall

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
20 септ. 21:01
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Topansko pole

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
25 септ. 20:40
Линк
Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

298 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10

Денес 19:31 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZNAJMUVA ODLICNO UREDEN STAN VO KARPOSH

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava prazen stan vo Diamond of Skopje 106m2

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:57 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar od 47m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 4

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Карпош

Prekrasen stan Vero Taftalidze prv sprat se izdava

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:30 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO KAPISHTEC KAJ ZEBRA

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:57 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Денес 11:52 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO CRNICHE SO PARKING

490 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:51 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov luksuzen stan na Vodno 132 m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:49 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Онлајн
Денес 11:03 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan kaj Zeleznicka i avtobuska stanica

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 10:53 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava ubav deloven prostor kaj Kala/Centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 10:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava garsonjera namestena vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
Денес 10:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan do City Mall

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:23 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-sob namesten stan vo Karpos 4

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 10:07 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava nov moderen stan so edna spalna

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 09:55 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 2-sob namesten stan vo Taftalidze

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 09:48 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava 4-soben stan vo Centar

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 09:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO AERODROM KAJ BISER

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 09:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava ubav cetvorosoben opremen Nova Zeleznicka

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 00:03 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava namesten stan vo Cair vednas do autolider

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:10 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava garsonjera vo Crnice, cena 8000 den.

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 18:10 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

se izdava

Број на соби: 3
Вчера 17:45 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 17:34 Станови , Скопjе , Карпош

Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 17:20 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzen apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Вчера 17:19 Станови , Скопjе , Карпош

Luksuzen apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

Број на соби: 3
Вчера 15:46
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan od 35m2 vo Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:25 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:13 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 15:06 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Kozle

570 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan luksuzno namesten

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:33
Линк
Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava prazen stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 14:33 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO N.LISICHE-LISA CENTAR

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 13:47 Станови , Скопjе , Карпош

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Онлајн
Вчера 13:07
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se izdava ednosoben stan vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 13:05 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec Zebra

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 12:04 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava sprat od kuka

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:04 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Centar Univerzalna 75m2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување se izdava | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации