Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skopje sever,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skopje sever | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 ноем. 02:14 , ,

Stan vo Skopje Sever BANESA

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 ноем. 20:59 , ,

Stan vo Skopje Sever

47 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 ноем. 12:26 , ,

STAN VO SKOPJE SEVER 67m2 1 KULA DO KAM

46 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 окт. 17:21 , ,

Namesten renoviran stan so novi elektricni uredi

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
28 септ. 20:36 , ,

Se izdava prazen stan 60m2 vo Skopje Sever

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
05 септ. 21:15 , ,

STAN OD 74M2

Број на соби: 4
23 авг. 11:39 , ,

Stan vo Centar

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 авг. 14:23 , ,

Stan vo centar na Skopje

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 авг. 12:48 , ,

Stan vo Skopje Sever

39 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 авг. 16:41 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 5
Површина: 80
26 јун. 10:40 , ,

Renoviran stan vo Skopje Sever

38 000 ЕУР

Број на соби: 1
25 јун. 23:22 , ,

Stan skopje sever

48 500 ЕУР

Број на соби: 2
02 мај 19:27 , ,

STAN SKOPJE SEVER Prizemje

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 апр. 20:43 , ,

Stan vo Skopje Sever

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 апр. 22:43 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
21 апр. 12:00 , ,

STAN SKOPJE SEVER

Број на соби: 3
21 апр. 11:28 , ,

Stan Skopje Sever

Број на соби: 3
18 апр. 16:43 , ,

Se izdava stan dvosoben od 30m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
09 апр. 23:21 , ,

Se izdava garsonjera

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
27 мар. 20:35 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
15 мар. 13:44 , ,

Stan vo Butel Skopje

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 мар. 23:47 , ,

Se izdava namesten stan vo Skopje sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
02 мар. 16:51 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
14 фев. 01:05 , ,

Odlicen stan vo Skopje sever

Број на соби: 3,5
Површина: 70
08 фев. 23:47 , ,

Stan vo Skopje-Sever

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 јан. 10:22 , ,

STAN VO SKOPJE SEVER

Број на соби: 3
Површина: 100
12 јан. 12:28 , ,

Se izdava stan vo Skopje Sever

Број на соби: 3
18 дек. 18:43 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 5
18 дек. 18:34 , ,

Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
Површина: 50
06 дек. 22:19 , ,

Dva stana Skopje Sever

Број на соби: 4
Површина: 100
28 ноем. 10:37 , ,

NAJPOVOLNA PONUDA ZA STAN OD 100m2!

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skopje sever | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации