Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор skopje sever,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: skopje sever | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 окт. 10:45 , ,

Odlicen stan od 44m2 vo Skopje Sever

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 септ. 18:49 , ,

STAN OD 130m2 VO SKOPJE SEVER

82 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
24 септ. 20:34 , ,

Trosoben stan vo naselba Skopje Sever

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 септ. 14:05 , ,

Stan od 74m2 vo Butel

Број на соби: 4
11 септ. 19:27 , ,

Stan od 72m2 vo Skopje Sever

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 авг. 10:54 , ,

Stan od 100m2 vo Skopje Sever

Број на соби: 3,5
Површина: 100
03 авг. 12:54 , ,

Stan vo Skopje Sever mnogu povolno

Број на соби: 2,5
31 јул. 09:45 , ,

Stan od 122m2 vo Skopje

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 јул. 19:05 , ,

STAN 60m2 VO SKOPJE SEVER CAIR

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
23 јул. 10:24 , ,

RENOVIRAN STAN VO SKOPJE SEVER VO VTORATA KULA

42 500 МКД

Број на соби: 3
21 јул. 16:54 , ,

Izdavam Namesten Stan vo Skopje Sever

Број на соби: 2
18 јул. 07:33 , ,

STAN OD 141m2 VO CENTAR

1 250 ЕУР

Број на соби: 5
17 јул. 08:58 , ,

Stan od 75m2 vo Skopje Sever ITNO

Број на соби: 2,5
15 јул. 22:29 , ,

Stan od 75m2 vo Skopje Sever ITNO

Број на соби: 2,5
15 јул. 15:17 , ,

Stan od 74m2 vo Skopje Sever

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 јун. 16:54 , ,

Trosoben stan od 74m2 vo Skopje Sever

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 јун. 22:58 , ,

Stan od 75m2 vo Skopje Sever

Број на соби: 2,5
11 јун. 20:53 , ,

Stan od 66m2 vo Skopje Sever

39 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 јун. 10:49 , ,

Stan od 54m2 vo Skopje Sever

38 999 ЕУР

Број на соби: 2
30 мај 12:16 , ,

Stan od 54m2 vo Skopje Sever Renoviran

37 800 ЕУР

Број на соби: 2
24 мај 13:01 , ,

Stan od 74m2 vo Skopje Sever

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 мај 11:56 , ,

Cetvorosoben stan 97m2 vo Skopje Sever

56 900 ЕУР

Број на соби: 4
18 мај 17:55 , ,

Stan od 57m2 vo Skopje Sever

31 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 мај 15:40 , ,

Stan od 75m2 vo Skopje Sever

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 апр. 09:50 , ,

Stan od 60m2 vo Skopje Sever

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 апр. 16:29 , ,

Trosoben stan od 75m2 vo Skopje Sever

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мар. 17:53 , ,

Stan od 44m2 vo Skopje Sever

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 мар. 13:30 , ,

Stan od 60m2 vo Cair Skopje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 фев. 23:04 , ,

Stan od 76m2 vo Skopje Sever itno

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 22:56 , ,

Trosoben stan vo Skopje itno

52 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 фев. 17:44 , ,

Stan vo Skopje Sever

29 500 ЕУР

Број на соби: 2
29 јан. 15:24 , ,

Se izdava pod kirija dvosoben stan vo skopje sever

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
29 јан. 13:19 , ,

Se izdava stan vo Butel

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување skopje sever | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации