Македонски | Shqip | English |

stanovi | Скопjе | Живеалишта | Станови


Денес 14:17 , ,

Stanovi pozadi univerzalna sala

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:35 , ,

STANOVI VO IZGRADBA VO BLIZINA NA NOVA

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:50 , ,

Novi stanovi na Vodno

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:43 Агенција за недвижности , ,

APARTMAN PLOSTAD SKOPJE

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40


Кон почеток