Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stanovi vo gradba,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stanovi vo gradba | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:30
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 02:34
Линк
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo

Број на соби: 3

Денес 17:02 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

Ekskluzivno novogradba Kosta Shahov 66m2

125 400 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:30
Линк
Станови , Скопjе , Чаир

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 15:17 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi vo Centar vo gradba KOLBIKO INZENERING

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
Вчера 02:34 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo

Број на соби: 3
06 дек. 23:12
Линк
Станови , Скопjе , Кисела Вода

trosobni stanovi do Diamond mall

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 дек. 11:59 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

Stanovi vo gradba vo Aerodrom

Број на соби: 2
Површина: 40
06 дек. 11:17 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Чаир

Stanovi vo gradba vo Cair od 56m2 do 120m2

Број на соби: 3
Површина: 120
05 дек. 16:24 Станови , Скопjе , Чаир

SHITEN BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 дек. 13:43 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Volkovo (Kisela Jabuka)

Број на соби: 3
05 дек. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Центар

LUXUZNI STANOVI VO GRADBA VO MAVROVO

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 70
04 дек. 14:50 Станови , Скопjе , Центар

Prodazba na stanovi vo gradba na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 100
04 дек. 14:09 Станови , Скопjе , Центар

Stanovi vo gradba na Vodno

1 550 МКД

Број на соби: 4
04 дек. 10:32 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Скопје

SE PRODAVA STAN 46 M2 -NARODNA BANKA

1 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
03 дек. 19:42 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stanovi vo Kisela voda - Rampa so dve spalni

Број на соби: 3
30 ноем. 09:28 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

1 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
27 ноем. 11:24 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Hrom

Број на соби: 2
Површина: 50
26 ноем. 14:06 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava STAN VO VLAE

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
15 ноем. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Novi stanovi do East Gate Mall

Број на соби: 2
Површина: 50
12 ноем. 19:28 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodavaat vo gradba : 65m2,90m2 i 100m2 Kozle

Број на соби: 4
05 ноем. 11:38 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stanovi vo Kisela Voda vo gradba

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
27 окт. 21:38 Станови , Скопjе , Гази Баба

Stanovi vo gradba vednas pozadi East Gate

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
19 окт. 20:07 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodavaat stanovi vo gradba 31m2 /43m2/55m2/

Број на соби: 2
17 окт. 18:41 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Gjorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
16 окт. 10:50 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Аеродром

Stan vo Taftalidze 1 60m2 so 1 spalna ponova gradba

105 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
09 окт. 21:23 Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Gorce Petrov

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 окт. 11:53 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava nov stan od 38 m2 Karpos 4

Број на соби: 2
Површина: 40

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stanovi vo gradba | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации