Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор se prodava,по категорија Станови,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: se prodava | Сите | Станови | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 септ. 22:21 Станови , Штип

Stan od 62m2

Број на соби: 3
25 авг. 15:44 Станови , Штип

Se prodava stan

Број на соби: 3
10 авг. 18:19 Станови , Штип

Se prodava renoviran stan vo 8mi noemvri

Број на соби: 3
Површина: 100
01 авг. 14:39 Станови , Штип

Stan vo stocnoto

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 јул. 19:49 Станови , Штип

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA SHTIP

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 мај 10:48 Станови , Штип

Stan vo strog centar

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 апр. 20:38 Станови , Штип

Stan od 60m2 vo Stip

43 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
14 мар. 10:46 Станови , Штип

Prodavam stan vo strogiot centar nasproti Nama

Број на соби: 4
Површина: 100
01 дек. 15:31 Станови , Штип

Stan vo Stip

34 500 ЕУР

Број на соби: 3
30 ноем. 13:19 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
29 ноем. 20:36 Станови , Штип

Se prodava Stan vo Prebek Stip

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 ноем. 12:45 Станови , Штип

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јул. 00:10 Станови , Штип

Stan vo odlicna sostojba vo Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 80
09 јул. 00:10 Станови , Штип

Stan vo odlicna sostojba 80m2

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
27 апр. 03:35 Станови , Штип

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 апр. 19:55 Станови , Штип

Stip Prebek.

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 апр. 22:37 Станови , Штип

Stan vo Stip od 74m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 апр. 12:24 Станови , Штип

Se prodava i iznajmuva stan vo Shtip

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 мар. 11:45 Станови , Штип

Stan vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 мар. 20:46 Станови , Штип

Stan

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мар. 18:27 Станови , Штип

Prodavam

Број на соби: 3
Површина: 90
28 јан. 19:05 Станови , Штип

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 3
19 јан. 16:21 Станови , Штип

Nov stan so balkon

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 ноем. 23:12 Станови , Штип

Stan vo centarot na Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 ноем. 18:55 Станови , Штип

Se prodava

Број на соби: 3
30 окт. 20:09 Станови , Штип

Prodavam

Број на соби: 3
25 окт. 17:48 Станови , Штип

Se prodava stan

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 окт. 18:50 Станови , Штип

Se proda stan

Број на соби: 2,5
14 окт. 13:50 Станови , Штип

Stan kaj gradskiot pazar, sproti market

Број на соби: 4
13 окт. 23:50 Станови , Штип

Prodavam

Број на соби: 3,5
Површина: 180
04 окт. 18:57 Станови , Штип

Se prodava stan

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 септ. 20:34 Станови , Штип

Garsonjera od 25m2 vo stip

Број на соби: 1,5
15 септ. 15:34 Станови , Штип

Sprat od kuka vednas vseliv

Број на соби: 3
Површина: 90
22 авг. 09:58 Станови , Штип

Se prodava stan

Број на соби: 4
Површина: 100
21 авг. 11:49 Станови , Штип

Stan vo centarot na Stip

750 ЕУР

Број на соби: 3
29 јул. 11:19 Станови , Штип

Stan vo centarot na Stip

37 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 јун. 22:45 Станови , Штип

SE PRODAVA STAN VO CENTAR-ZGRADA PROMAJA

Број на соби: 3
Површина: 60
13 јун. 10:52 Станови , Штип

Se prodava

Број на соби: 2,5
13 јун. 03:00 Станови , Штип

Se prodava stan

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јун. 02:50 Станови , Штип

Se prodava stan

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 фев. 12:40 Станови , Штип

Stan od 47m2 vo Stip itno

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јан. 13:45 Станови , Штип

Stan od 45m2 vo Stip Itno

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
29 јан. 13:37 Станови , Штип

Stan od 45m2 vo Stip

14 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување se prodava | Сите | Станови | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации