Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Станови , или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 18:06
Link:
,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
24 фев. 22:08
Link:
,

Iznajmuvam stan renoviran vo centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 00:05
Link:
,

Prodavam stan vo centarot na Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40

Вчера 21:57 ,

Се издава стан / Apartment to rent in Shtip

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 20:45 ,

Se iznajmuva stan renoviran vo centar na Stip

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 00:05
Link:
,

Prodavam stan vo centarot na Stip

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
24 фев. 22:08
Link:
,

Iznajmuvam stan renoviran vo centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
24 фев. 20:13 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
24 фев. 18:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
24 фев. 14:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
24 фев. 13:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
23 фев. 21:53 ,

STAN SO POSEBEN VLEZ NA KAT

Број на соби: 4
23 фев. 18:06 ,

Se prodava nov stan 88kv

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 фев. 12:45 ,

Stan na dve nivoa

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 фев. 12:14 ,

Stan vo Stip itno

14 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 фев. 21:54 ,

Се продава деловен простор

Број на соби: 1
07 фев. 16:04 ,

Se iznajmuva stan kaj noviot pazar

Број на соби: 2
28 јан. 19:05 ,

Se prodava stan

1 ЕУР

Број на соби: 3
27 јан. 15:32 ,

Komforen stan 107m2

Број на соби: 5
26 јан. 03:24 ,

Stan vo naselba 8 Noemvri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
20 јан. 16:41 ,

Se izdava garsonjera vo Stip

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
19 јан. 16:21 ,

Nov stan so balkon

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јан. 21:07 ,

Продажба на стан

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 јан. 16:53 ,

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јан. 11:03 ,

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
10 јан. 14:39 ,

Се издава стан во строг центар наспроти Нама

Број на соби: 4
Површина: 100
08 јан. 12:59 ,

Stan od 78m2 vo Stip

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 јан. 19:10 ,

Се изнајмува гарсоњера во центарот

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
05 јан. 11:46 ,

Stan vo Stip Naselba Babi

Број на соби: 2
03 јан. 09:57 ,

Se iznajmuva stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
02 јан. 20:07 ,

Се изнајмува стан на ул Широк дол 23/6

6 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
01 јан. 23:18 ,

Se izdava stanbeno deloven prostor 85m2 vo Stip

3 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 дек. 16:43 ,

Se izdava stan vo 8mi Noemvri

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
21 дек. 18:04 ,

Se prodava i iznajmuva stan vo Shtip

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 дек. 19:49 ,

Stan od 64m2 vo Stip

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток