Македонски | Shqip | English |

Stan | Струмица | Живеалишта | Станови


Денес 20:08 ,

Celosno opremen dupleks stan od 120m2 vo Strumica

71 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Денес 18:01 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
Денес 16:05 ,

Stan od 116m2 na prvi sprat

550 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:50 ,

Nov prekrasen stan vo Strumica

63 800 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 11:00 ,

Se izdava stan vo strogiot centar na Strumica

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
17 септ. 20:08 ,

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 септ. 20:06 ,

Se izdava namesten stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 септ. 17:33 ,

Stan vo Strumica

Број на соби: > 10
17 септ. 17:14 ,

Se Izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
15 септ. 13:41 ,

Gotov stan vo Krmzov Strumica

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 авг. 13:24 ,

Stan za iznajmuvanje

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
30 авг. 13:18 ,

Iznajmuvanje na stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
27 авг. 07:17 ,

Se prodavam 3 soben stan

44 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 авг. 12:29 ,

Se izdava trosoben stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 90
13 авг. 13:07 ,

Stan vo Strumica

570 ЕУР

Број на соби: 4
13 авг. 12:08 ,

Nov stan vo Strumica

650 ЕУР

Број на соби: 3
27 јул. 21:40 ,

Prodavam 3 soben stan

47 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 јул. 10:11 ,

Kompletno nov opremen stan na prekrasna lokacija

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
22 јул. 07:31 ,

Zamena na stan

1 ЕУР

Број на соби: 2
20 јун. 20:03 ,

Se izdava stan vo strog centar na gradot.

Број на соби: 2
Површина: 50
27 мај 22:22 ,

Se izdava dvosoben namesten stan

Број на соби: 2
Површина: 40
21 мај 03:19 ,

Se izdava nov namesten stan vo Strumica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
02 мај 19:02 ,

IZDAVAM STAN DO HOTEL STUDIO IN

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
27 апр. 17:49 ,

Stan vo Strumica

Број на соби: 2
25 апр. 16:43 ,

Stan vo Strumica

720 ЕУР

Број на соби: 2
18 апр. 12:34 ,

Stan od 70m2 vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 70
14 апр. 13:14 ,

Se iznajmuva dvosoben nenamesten stan

Број на соби: 2
05 апр. 21:31 ,

Se izdava

Број на соби: 2
03 апр. 15:02 ,

Se izdava namesten stan vo centarot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Слични пребарувања

Stan stan stan Stan stan centar stanovi Stan Stan stan cair stan

Кон почеток