Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија Станови,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Сите | Станови | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 14:40
Линк
Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3

Вчера 14:33 Станови , Струмица

Zamenuvam/Prodavam Trosoben Stan 78m2 na 1 sprat!

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 септ. 14:40 Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
22 септ. 16:07 Станови , Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 септ. 20:38 Станови , Струмица

Se izdava nov nevseluvan stan, kompletno opremen

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
04 септ. 23:48 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
04 септ. 18:38 Станови , Струмица

Se iznajmuva NOV komplett namesten dvosoben Stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
29 авг. 17:40 Станови , Струмица

Se izdava stan vo strog centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50
25 авг. 23:47 Станови , Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 авг. 22:01 Станови , Струмица

Se prodava nov opremen stan vo strumica

Број на соби: 3
12 јул. 19:51 Станови , Струмица

Se izdava novo renoviran stan

220 МКД / месечно

Број на соби: 2
07 јул. 10:12 Станови , Струмица

Se izdava opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 јул. 08:27 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

Број на соби: 4
29 јун. 17:28 Станови , Струмица

Se izdava

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
14 јун. 22:07 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan vo centar na Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
10 јун. 05:49 Агенција за недвижности Станови , Струмица

Stan 107m2 na 4 kat

820 ЕУР

Број на соби: 4
08 јун. 12:23 Станови , Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
06 јун. 10:49 Станови , Струмица

Kompletno moderno namesten stan

Број на соби: 2
05 јун. 15:25 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

98 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 мај 10:46 Станови , Струмица

Se izdava stan pod kirija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 15:33 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 мај 05:17 Станови , Струмица

Se prodava stan - Dupleks vo Strumica

1 ЕУР

Број на соби: 3
23 апр. 09:09 Станови , Струмица

Stan vo strog centar

Број на соби: 5
18 апр. 17:58 Станови , Струмица

Se izdava stan vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
10 апр. 22:46 Станови , Струмица

Se izdava celosno opremen dvosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 мар. 09:19 Станови , Струмица

Stan 87m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мар. 20:30 Станови , Струмица

Prodazba na stan

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 мар. 19:30 Станови , Струмица

Se izdava stan 55m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 мар. 20:37 Станови , Струмица

Se izdava nov ne vseluvan stan so dve spalni blizu centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
07 мар. 15:03 Станови , Струмица

Se izdava novo namesten stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
22 фев. 08:11 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan vo strumica

Број на соби: 2
15 фев. 02:23 Станови , Струмица

Se prodava stan - Dupleks

Број на соби: 4
13 јан. 23:13 Станови , Струмица

Stan 87m2 kat 4

Број на соби: 3
07 јан. 02:21 Станови , Струмица

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
05 јан. 23:12 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
22 дек. 19:44 Станови , Струмица

Se izdava Nov stan blizu centar gradinka i skolo 350€

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
18 дек. 10:33 Станови , Струмица

Se izdava nov i luksuzno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 дек. 10:15 Станови , Струмица

Se izdava nov i luksuzno opremen stan

300 ЕУР /

Број на соби: 3
02 дек. 22:32 Станови , Струмица

Se izdava nedelno mesecno nov stan luksuzno opremen

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
29 ноем. 15:47 Станови , Струмица

Stan na podolg period

1 000 МКД

22 ноем. 14:50 Станови , Струмица

Se izdava prekrasen nov stan vo centar na Strumica

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
02 ноем. 19:14 Станови , Струмица

Se prodava nov Stan vo centrot na Strumic

Број на соби: 4
Површина: 80
30 окт. 01:03 Станови , Струмица

Stan vo Centar

Број на соби: 3,5
30 окт. 01:00 Станови , Струмица

Stan vo Centar

Број на соби: 3,5
26 окт. 15:34 Станови , Струмица

Itno baram stan

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Сите | Станови | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации