Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Strumica,по категорија Станови,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Strumica | Сите | Станови | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 ноем. 19:07 Станови , Струмица

Se izdava stan vo strog centar na gradot

Број на соби: 2
Површина: 50
28 окт. 21:40 Станови , Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
04 септ. 23:48 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
21 авг. 22:24 Станови , Струмица

Apartment33

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
18 авг. 22:01 Станови , Струмица

Se prodava nov opremen stan vo strumica

Број на соби: 3
07 јул. 08:27 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

Број на соби: 4
14 јун. 22:07 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan vo centar na Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
05 јун. 15:25 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

98 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 мај 15:33 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
13 мај 05:17 Станови , Струмица

Se prodava stan - Dupleks vo Strumica

1 ЕУР

Број на соби: 3
20 мар. 09:19 Станови , Струмица

Stan 87m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 мар. 10:34 Станови , Струмица

Stanovi vo novogradba vo Strumica

950 ЕУР

Број на соби: 4
07 мар. 15:03 Станови , Струмица

Se izdava novo namesten stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 јан. 23:13 Станови , Струмица

Stan 87m2 kat 4

Број на соби: 3
05 јан. 23:12 Станови , Струмица

Se iznajmuva stan

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
22 ноем. 14:50 Станови , Струмица

Se izdava prekrasen nov stan vo centar na Strumica

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
02 ноем. 19:14 Станови , Струмица

Se prodava nov Stan vo centrot na Strumic

Број на соби: 4
Површина: 80
12 окт. 08:08 Станови , Струмица

Stan vo centarot na Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
07 окт. 07:04 Станови , Струмица

SE BARA CIMER VO STAN POZADI GLOBAL, STRUMICA

Број на соби: 3
Површина: 80
05 окт. 12:34 Станови , Струмица

Se izdava stan od 130m2 vo centarot na Strumica

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 130
15 авг. 10:59 Станови , Струмица

Stan vo storg centar vo Strumica

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 јул. 19:02 Станови , Струмица

Kupuvam stan

26 јул. 10:18 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 јул. 22:36 Станови , Струмица

stan vo centarot na strumica

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
17 јул. 18:35 Станови , Струмица

Se izdava nenamesten stan od 250m2

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
11 јул. 00:15 Станови , Струмица

Stan vo centarot na Strumica

Број на соби: 5
Површина: 90
10 јул. 19:31 Станови , Струмица

stan vo centarot na strumica

Број на соби: 5
Површина: 90
05 јун. 23:38 Станови , Струмица

Iznajmuva

Број на соби: 2,5
13 мај 03:06 Станови , Струмица

Stan

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
12 фев. 16:43 Станови , Струмица

Baram Stan vo Komplekso Park Strumica

1 ЕУР

06 фев. 02:00 Станови , Струмица

Se izdava namesten stan vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 фев. 14:21 Станови , Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 дек. 06:14 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

250 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 дек. 14:23 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica 55m2

Број на соби: 2
30 ноем. 19:02 Станови , Струмица

Stanovi od 58m2 vo Strumica

Број на соби: 2,5
29 ноем. 19:08 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 ноем. 16:14 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
25 ноем. 11:38 Агенција за недвижности Станови , Струмица

Stan od 58m2 vo Strumica

Број на соби: 2
24 ноем. 17:16 Станови , Струмица

Stan vo centarot na Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
04 ноем. 11:47 Станови , Струмица

Se kupuva vseliv stan vo Strumica

29 окт. 12:37 Станови , Струмица

Prekrasen stan od 94m2

98 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 окт. 01:07 Станови , Струмица

Baram stan pod kirija

07 окт. 19:57 Станови , Струмица

Stan vo Strumica od 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
25 септ. 10:06 Агенција за недвижности Станови , Струмица

Stan od 36m2 vo Strumica

27 700 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Strumica | Сите | Станови | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации