Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kirija,по категорија Станови,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kirija | Сите | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 септ. 17:52 ,

Jepet banese me qera , se izdava stan pod kirija

Број на соби: 3
Површина: 90
09 авг. 15:45 ,

Opremen stan so dve spalni sobi vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
05 авг. 16:38 ,

Stan so tri spalni vo strog centar opremen komplet

71 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
04 авг. 17:38 ,

VO CENTAR NA TETOVO,MOZE I DELOVEN DUCAN

49 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
06 мар. 10:05 ,

Se izdava Stan pod kirija vo Centar na Tetovo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
30 дек. 00:31 ,

Stan za izdavanje na 1 kat komplet opremen

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
03 ноем. 21:37 ,

stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 авг. 08:31 ,

Se izdava stan pod kirija vo Centar na Tetovo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 дек. 19:43 ,

SE BARA GOLEM NOV STAN VO SKOPJE POD KIRIJA

Број на соби: 3
15 јун. 02:48 ,

Se izdava stan pod kirija

5 ЕУР

Број на соби: 3
09 мај 15:58 ,

STAN POD KIRIJA VO TETOVO

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
05 авг. 10:32 ,

Se izdava stan od 60m2 vo Tetovo

Број на соби: 2,5
Површина: 60
11 јан. 00:45 ,

Se izdava stan vo Tetovo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
09 јул. 08:19 ,

Banese me qera Stan pod kirija Tetovo

Број на соби: 3
Површина: 90
07 апр. 19:43 ,

Stan pod kirija vo Tetovo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
04 мар. 11:51 ,

STAN VO BLOK 70 OPREMEN

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 мај 02:23 ,

STAN POD KIRIJA NAMESTEN VO BLОК 70

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 мај 02:23 ,

Izdavanje stan pod kirija vo Tetovo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
11 мај 12:31 ,

Se izdava namesten stan od 60m2 vo Tetovo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kirija | Сите | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • kirija во категорија Станови
  • kirija во категорија Бараки и Гаражи
  • Kirija во категорија Станови
  • Kirija во категорија Живеалишта
  • kirija во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • Kirija во категорија Во странство
  • kirija во категорија Автомобили
  • Kirija skopje во категорија All Category
  • kirija во категорија Работа
  • kirija во категорија Куќи/Вили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации