Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan,по категорија Станови,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan | Сите | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 22:16
Линк
,

nov nevselen stan so 2 spalni

850 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:46 ,

Stan so tri spalni vo strog centar opremen komplet

71 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
11 јун. 23:13 ,

Luxuzen i unikaten stan

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 јун. 21:27 ,

Stan od 70m2 na prv kat na glaven bulevar

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
11 јун. 21:18 ,

Stan od 70m2 na prv kat na glaven bulevar

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
11 јун. 18:31 ,

Nov stan so edna spalna soba vo Centar

45 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Површина: 50
11 јун. 15:57 ,

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
11 јун. 02:26 ,

najeftiniot stan vo TETOVO

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
10 јун. 23:44 ,

NOV STAN komplet opremen vo Centar

94 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јун. 23:44 ,

Nov nevselen stan vo Centar

750 ЕУР

Број на соби: 3
10 јун. 23:44 ,

Novogradba nasproti sportski Centar

61 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 јун. 23:06 ,

Stan so 1 spalna vo blizina na opstina

55 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 јун. 23:06 ,

Premium ponuda stan so tri spalni full opremen

129 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
10 јун. 22:16 ,

nov nevselen stan so 2 spalni

850 ЕУР

Број на соби: 3,5
04 јун. 17:37 ,

Stan kaj pazarot

65 000 МКД

Број на соби: 5
Површина: 120
28 мај 22:48 ,

Stan od 135m2 vo strog Centar itno

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan | Сите | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации