Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stanovi,по категорија Станови,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stanovi | Сите | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:08 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stanovi vo izgradba

950 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
14 дек. 13:12 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stanovi kaj Fon vo Skopje

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
15 ноем. 01:38 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Novi stanovi na top lokacija vo Tetovo

1 050 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 80
01 окт. 13:19 Станови , Тетово

POVOLNO SE PRODAJU NOVO IZGRADENI STANOVI

46 000 МКД

Број на соби: 3
Површина: 70
23 јул. 19:33 Станови , Тетово

STANOVI VO GRADBA

48 700 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан. 10:31 Станови , Тетово

Novi stanovi od 83m2 na prv kat

58 000 МКД

Број на соби: 3
28 јул. 18:53 Станови , Тетово

Se izdavaat opremeni stanovi

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 апр. 19:25 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Novi stanovi 2021 premium ponuda

799 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
09 мар. 16:48 Станови , Тетово

Stanovi na odlicni lokacii

Број на соби: 1
13 дек. 20:32 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Novi nevseleni stanovi vo ReMall

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
22 ноем. 15:53 Станови , Тетово

BANESAT STANOVI CENTAR

850 ЕУР

Број на соби: 4
13 ноем. 10:43 Станови , Тетово

Novi stanovi vo Tetovo

Број на соби: 3,5
01 окт. 15:22 Станови , Тетово

Novi stanovi vo Tetovo

Број на соби: 4
28 септ. 16:49 Станови , Тетово

Novi nevseleni stanovi vo ReMall

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
23 септ. 13:47 Станови , Тетово

Stanovi kuki i drug nedvizen imot

100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
01 јул. 17:09 Станови , Тетово

BANESA STANOVI

Број на соби: 3,5
29 ноем. 23:33 Станови , Тетово

EXSLUZIVNI STANOVI VO SKOPJE

Број на соби: 2,5
23 окт. 20:44 Станови , Тетово

Stanovi vo Tetovo

Број на соби: 2
15 фев. 00:03 Станови , Тетово

STANOVI VO GORCE PETROV

Број на соби: 3
09 фев. 14:52 Станови , Тетово

Stanovi vo zavrsna faza od 50m2 vo Gorce Petrov

780 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
11 ноем. 16:53 Станови , Тетово

REM Shoping Center Apartmani

Број на соби: 3
23 јул. 19:25 Станови , Тетово

Stanovi od 105m2 vo Tetovo

650 ЕУР

Број на соби: 3
23 јул. 19:21 Станови , Тетово

Stanovi vo Tetovo

650 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stanovi | Сите | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации