Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Викендици | Ресен

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Викендици,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Викендици | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 13:44 Викендици , Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

29 окт. 15:50 Викендици , Ресен

Kamp Prikolka (Itno)

2 000 ЕУР

15 окт. 18:31 Викендици , Ресен

EVTINO!!!STRBOVO SE IZNAJMUVA VIKENDICKA!!!

1 111 ЕУР / месечно

21 септ. 19:17 Викендици , Ресен

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

15 авг. 11:59 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

1 600 МКД / дневно

07 јул. 17:15 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

1 600 МКД / дневно

13 мај 11:24 Викендици , Ресен

Kuka vikendica vo s.Stenje

27 јан. 13:58 Викендици , Ресен

Kuka vo Stenje

10 јун. 20:49 Викендици , Ресен

Prodavam kamp vo Krani

3 ЕУР

06 мај 19:29 Викендици , Ресен

Kamp vo Krani

02 апр. 20:12 Викендици , Ресен

Stara kuka od kamen

7 000 ЕУР

15 мар. 22:20 Викендици , Ресен

Vikend kukja

30 000 ЕУР

07 фев. 11:28 Викендици , Ресен

Kamp prikolka vo Krani Prespa

16 авг. 23:01 Викендици , Ресен

Kamp vo Krani

25 јул. 11:55 Викендици , Ресен

Kamp vo Asamati Prespa

13 000 ЕУР

12 мај 13:18 Викендици , Ресен

Plac so vikendica vo selo Pretor

24 јул. 13:11 Викендици , Ресен

Se izdava prikolka vo Krani

03 септ. 17:54 Викендици , Ресен

Vikendica Kuka od 300m2 co Resen

10 јул. 01:31 Викендици , Ресен

Sprat od vikendica vo Pretor

09 јул. 15:53 Викендици , Ресен

Sprat od vikendica vo Pretor

28 јул. 17:47 Викендици , Ресен

Izdavam prikolka vo Krani

700 МКД / дневно

15 јул. 03:22 Викендици , Ресен

Vila vo Strbovo

08 јул. 22:00 Викендици , Ресен

Se izdava sprat od vikendica

1 600 МКД / дневно

30 јун. 15:55 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

16 јун. 12:41 Викендици , Ресен

KAMP prikolkata vo KRANI

1 000 МКД / дневно

15 јун. 19:49 Викендици , Ресен

Kamp prikolka vo Кrani

1 000 МКД / дневно

13 септ. 08:40 Викендици , Ресен

Vikendici vo Krani

27 јун. 12:45 Викендици , Ресен

Kamp prikolka vo Krani

3 000 ЕУР

12 дек. 19:29 Викендици , Ресен

Vikendica vo Pretor

27 ноем. 02:34 Викендици , Ресен

Vikendica so pogled na Golem Grad

13 јул. 21:43 Викендици , Ресен

Izdavam apartmani vo nas Pretor

10 јул. 20:53 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor

18 јун. 05:56 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Stenje Resen

1 500 МКД / дневно

04 ноем. 18:46 Викендици , Ресен

Vikendica vo selo Stenje

35 000 ЕУР

04 ноем. 18:34 Викендици , Ресен

Kuka od 100m2 vo selo Stenje

35 000 ЕУР

24 септ. 16:37 Викендици , Ресен

Vikendica od 300m2 vo Kojnsko

15 авг. 06:31 Викендици , Ресен

Se izdava vikendica vo Pretor za letniot period

20 ЕУР / дневно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Викендици на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Викендици | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации