Македонски | Shqip | English |

Vikendica so bazen е на ваш дофат од само еден клик!


Пазар3 Ви нуди одлична можност за изнајмување викендици од стандарден тип, или од луксузен тип како што е vikendica so bazen ширум најпознатите туристички дестинации во Македонија!На нашиот сајт ќе можете да најдете викендици во маврово со базен, или пак vikendica vo ohrid, vikendici vo berovo, vikendica popova sapka и на останатите места со вграден базен кои ќе Ви овозможат вистинска релаксација, онаква каква што заслужувате!No results found

Here are some search options...
  • Use *, (example: *chair* or just chair) to see all ads in which the word chair is a part of the beginning, the end or the middle of a word.
  • To get more results, use more words and insert OR between them.

Search Options

Check out some of our most recent adsИнтересен факт: "vikendica so bazen", "vikendica so bazen skopje" се едни од најчестите огласи на кои што ќе можете да наидете во оваа категорија на Пазар3!Зошто нашиот сајт е идеалното место за да изнајмите vikendica so bazen?Популарност - Пазар3 како најголемото купопродажно место во Македонија, Ви остава простор да изнајмите куќи и вили, станови, соби па дури и викендица со базен во најпопуларните места како Маврово, Берово, Попова Шапка, Марков манастир и тн!Исто така, изнајмување викендици ќе биде навистина лесен и едностасвен процес за вас, бидејќи со самото огласување на вашиот оглас, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат можност истите да ги видат, и да Ви понудат викендици за издавање во секое време!Интуитивен сајт - нашиот специјализиран сајт е лесен за употреба, а лесните и практични алатки ќе Ви овозможат да најдете vikendica so bazen за навистина краток период!Со само еден клик, Вие ќе уживате во изборот на викендици или пак ќе можете да регистрирате огласи од типот "vikendica popova sapka", "vikendici vo berovo", "ponikva smestuvanje", "vikendica vo ohrid", "vikendica markov manastir" и тн!Одлични цени - на Пазар3 ќе можете да стапите во директен контакт со многубројни сопственици на викендици со базен со кои ќе можете да преговарате околу цената, и на тој начин, да направите изнајмување викендици според цени кои што се во склад со вашиот буџет!Често се случува да можете да најдете одлична vikendica so bazen во најлуксузните места како што се викендици во маврово, Скопје и во останатите градови и туристички места!Совети за лесно и ефикасно пребарување и регистрирање на огласиНашиот сајт Ви овозможува да имате одлична прегледност на огласите, како и да добиете персонализирани огласи кои 100% соодејствуваат со вашата потреба.Имено, полето за пребарување ќе Ви овозможи да внесете фрази кои асоцираат на директен или индиректен начин со она што сакате да го видите - "vikendica so bazen", "apartmani vo mavrovo", "popva sapka vikendici" и слично, а филтрите ќе Ви овозможат да пронајдете викендици според цена која е идеална за вас и вашите потреби!Кога станува збор за регистрирање на огласи, алатката за објавување на огласи ќе Ви овозможи да регистрирате оглас со само еден клик, но, ние Ве советуваме да внимавате на правилата за огласување како и на уреденоста на огласите!Tоа подразбира пишување на огласи кои се јасни и едноставни за читање од самиот наслов - "vikendica so bazen", па се до крајот на огласот, во кој ќе наведете и повеќе информации за самата викендица со базен во поглед на цената, состојбата, локацијата, квадратурата и сл.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации