Македонски | Shqip | English |

Викендици за издавање по екстра поволни цени за одмор и релаксација!

Оваа категорија е наменета за секој оној кој што има викендици за издавање, како и за оние кои што сакаат да бидат во тек со богатата понуда на викендици за издавање ширум најпознатите туристички центри во Македонија!


Тука, ќе можете да имате одлична можност за изнајмување викендици, да најдете викендици во маврово, луксузна викендица со базен, vikendici vo berovo, Марков Манастир, Попова Шапка, Берово и во останатите места на лесен и на навистина едноставен начин со само еден клик!


Зошто сите оние кои што имате или сте во потрага по викендици за издавање треба да го сторите тоа на Пазар3?


Популарен сајт - Пазар3 како најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија, е идеално за секој оној кој што има викендици за издавање, или пак е во потрага по изнајмување викендици во кои ќе можете да се релаксирате и да уживате за време на (продолжените) викенди.


Една од предностите на Пазар3 се состои и во тоа што на дневна основа не посетуваат преку 70 000 дневни посетители, што само по себе значи дека огласите со во кои нудите викендици за издавање ќе бидат видени во секое време!


Богата понуда - дококу ваша цел е да разгледате викендици за издавање, во тој случај, ние имаме одлични вести за Вас!


На Пазар3 ќе можете да разгледате многубројни огласи со префикс "vikendica popova sapka", "vikendica so bazen", "vikendica so bazen skopje", "vikendici vo berovo", "ponikva smestuvanje", "vikendica vo ohrid", како и викендици во маврово, Берово, Марков манастир и во останатите туристички дестинации во нашата земја!


Одлични цени - нашиот сајт Ви овозможува да стапите во директен контакт со многубројни сопственици кои имаат викендици за издавање, па на тој начин, тие како и вие кои што имате потреба од викендица, ќе можете да преговарате околу цените, и да уживате во изнајмување викендици според цени и услови кои се во со интерес на двете страни!


Затоа регистрирајте оглас за викендици за издавање, а ние ќе направиме се вашите огласи да Ви овозможат директен контакт со многубројни заинтересирани клиенти и сопственици на викендици!Зошто треба да се одлучите за изнајмување викендици или пак да започнете бизнис со издавање на викендици?


Изнајмувањето на викендици од рекреативни причини Ви нуди многубројни предности вклучувајќи:


Промена на работната рутина - секој човек барем еднаш во неделата има потреба да букира викендица во која заедно со најблиските би можел да се одмори и да си ги наполни батериите пред повторно да се врати на работното место!


Огромен избор - Македонија има огромен број на туристички места кои вредат да се посетат, а изнајмување викендици е секогаш одличен избор!


На нашиот сајт ќе можете да изнајмите викендици во маврово, викендица со базен, vikendica markov manastir, vikendica vo ohrid, vikendica popova sapka и уште на десетици други места кои се одлични за краток или подолг одмор!


Во истовреме, ние сме дом на многубројни луѓе кои можат да Ви понудат викендици за издавање и тоа по навистина одлични цени!


Од друга страна пак, како сопственик кој нуди викендици за издавање најголемата предност се состои од тоа што ќе имате пасивен приход односно одлична заработувачка која е пристојна за достоен живот!


За крај, Ве советуваме да регистрирате оглас со кој вашите викендици за издавање ќе бидат видени од многубројни заинтересирани клиенти, кои ќе Ве контактираат уште веднаш!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации