Македонски | Shqip | English |

Vikendica so bazen за продажба!

Пазар3 е повеќе од идеално решение за Вас доколку сте сопственик на vikendica so bazen која што планирате да ја продадете, како и одлично место за секој оној кој што сака да стапи во директен контакт со сопственик на vikendica so bazen!


На нашиот сајт постои огромна понуда на викендици со базен, почнувајќи од викендици во маврово, викендици скопје, мали викендици, монтажни викендици и останати vikendici so bazen кои се достапни за Вас ширум сите туристички, викенд места во Македонија!


Факт кој можеби не сте го знаеле: "vikendica so bazen" се едни од најатрактивните потреби и огласи на кои што ќе можете се почесто да наидете во оваа категорија на Пазар3!Како до лесна продажба на вашата викендица со базен?


Објавете оглас - бидете сигурни дека никој воопшто не ни би знаел дека нудите викендици продажба без разлика на тоа колку истите се атрактивни.


На нашиот сајт, со само еден клик ќе можете да регистрирате оглас за продажба на vikendnica so bazen, а истиот тој оглас ќе биде виден од преку 70 000 дневни посетители, од кои огромен дел се потенцијални купувачи!


Цена - Пазар3 Ве советува секогаш да бидете во тек со цените со кои циркулираат сите викендици, бидејќи ако не го сторите тоа, тогаш би можеле да продадете vikendica so bazen под реалната цена.


Искористете го фактот што вашата викендица може да се категоризира во групата на луксузни викендици, и советувајте се со агенција на недвижности на нашиот сајт или пак со финансиски експерти, кои ќе Ви помогнат заедно со нас да ја продадете вашата викендица со базен.


Исто така, имајте на ум дека не секоја викендица со базен има иста цена доколку локацијата е различна, бидејќи цената на викендици скопје, не е иста со викендица маврово, викендици пониква, како и со цената на викендица со базен во останатите градови во Македонија.


Направете мала реновација и фотографирајте - за крај, Пазар3 Ве охрабруваме да вложите мала инвестиција во поглед на санирање на штетата (доколку постои) во вашата викендица, а потоа, најмете и професионален фотограф кој што ќе ја прикаже вашата vikendica so bazen во најдобро светло.


При огласување, внесете и фотографија и на тој начин бидете сигурни дека ќе ја зголемите можноста за продажба за неколку пати повеќе, бидејќи секој сака да знае како изгледа она што сака да го купи!Совети за лесно пребарување и регистрирање на огласи


При пребарување на огласи, користете ги филтрите и полето за пребарување кое ќе Ви помогне да добиете персонализирани огласи според она што го пребарувате - "мали викендици", "викендици продажба", "vikendica so bazen", "vikendici vo popova sapka".


Ако пак сакате да регистрирате оглас, тогаш потрудете се да внимавате на уреденоста на огласите, и на тоа огласите да бидат секогаш во склоп со пропишаните правила за огласување на нашиот сајт.


Во спротивно, читателите не би можеле да ги разберат вашите огласи доколку не се добро уредени, а нашите администратори не би ги одобриле огласите кои не се во склад со правилата за огласување!


Доколку сметате дека горенаведените совети Ви беа од корист, тогаш регистрирајте оглас за продажба на vikendica so bazen уште веднаш, и уверете се во одличните резултати од прва рака!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации