Македонски | Shqip | English |

Апартмани за издавање во странство по најдобри цени и услови!

Во оваа категорија, Вие ќе имате можност да ја разгледате понудата во која се нудат апартмани за издавање во странство - апартмани во грција, апартмани во албанија како и студиа во соседните земји како Хрватска, Црна Гора, Бугарија, и Србија по најдобри цени на пазарот!


Од друга страна, доколку поседувате имот во грција, апартмани во грција, апартмани во албанија одноно имате апартмани за издавање во соседните земји, тогаш ова е вистинското место за да објавите оглас кое ќе Ви овозможи да стапите во контакт со многубројни заинтересирани клиенти!

Зошто Пазар3 е идеално место за оние кои што имаат или се во потрага по апартмани за издавање во странство?


Респектабилен бренд - Пазар3 важи за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија кое е дом на многубројни огласувачи, сопственици кои имаат апартмани за издавање, како и преку 70 000 дневни посетители кои ќе придонесат кон тоа вашите огласи во кои нудите апартмани за издавање во странство бидат видени!


На Пазар3 ќе имате можност да изнајмите, или да објавите за изнајмување се што спаѓа под недвижнини - куќи и вили, бараки и гаражи, станови, соби, викендици, како и апартмани за издавање во странство со само еден клик!


Интуитивен сајт - една од предностите на нашиот сајт се состои во тоа што без никакви проблеми ќе можете да објавите или пребарувате огласи за апартмани за издавање во странство и тоа со голема ефикасност, бидејќи постоечките алатки ќе Ви овозможат се со само еден клик!


За оние кои што сакаат да пребаруваат апартман за издавање, Ве советуваме да го користите полето за пребарување, како и филтрите кои ќе Ви овозможат да добиете персонализирани огласи кои се во склоп со она што го пребарувате - "станови во грција", "станови во албанија", "smestuvanje vo bansko", "apartmani vo bugarija", "apartmani valona albanija" и слично.Кои се најпопуларните дестинации во кои се нудат ии пребаруваат апартмани за издавање на Пазар3?


Грција - сопствениците на имот во грција, нема да имаат никаков проблем при издавање на своите апартмани во грција во најпознатите места како Солун, Фурка, Сивири, Пефкохори, Ханиоти, Неа Флогита, Неа Мудања и сл.


Од друга страна пак, оние кои што се во потрага по приватно сместување во грција, ќе можат да си букираат аранжман и тоа преку директна комуникација со оние кои што имаат апартмани за издавање во Грција, со само еден клик!


Албанија - кога станува збор за Албанија, на Пазар3 ќе имате можност на навистина лесен начин да најдете студиа и апартмани во Валона, Саранда, Драч, Подградец, Ксамил и во останатите туристички места каде што ќе имате одличен летен одмор одмарајќи се на егзотичните плажи по навистина пристапни цени!


Србија и Бугарија - кога се работи за овие две земји, сопствениците кои нудат апартмани за издавање ќе можат да Ви понудат одличен смештај за зимување и летување и тоа во Златибор, и Копаоник, додека пак, за летување во Бугарија, најдобрите туристички места чекаат на Вас - Сончев Брег, Бургас, Варна, Албена и тн!


Црна Гора и Хрватска - оние кои што сакаат да уживаат во убавините на архитектурата и Јадранското море, тогаш Ве советуваме да бидете во тек со сите апартмани за издавање кои се нудат од многубројни сопственици на ваков имот во овие земји!


Најпознатите дестинации за летување чекаат на Вас чиј цени се одлични речиси за сечиј буџет!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации