Македонски | Shqip | English |

09 јан. 09:06 Куќи/Вили , Битола

Kuka 72m2 vo Bitola

Број на соби: 8
08 јан. 22:51 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan od 46m2 vo Novo Lisice

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
08 јан. 21:01 Куќи/Вили , Штип

IZDAVAM sprat od kuka vo Stip

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
08 јан. 15:41 Станови , Битола

Se iznajmuva stan za studenti vo Bitola

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
08 јан. 13:51 Куќи/Вили , Велес

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 12:58 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten stan na Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 јан. 11:41 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo izgradba vo s. Orasac

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јан. 10:41 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka od 120m2 vo Karpos

500 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Кон почеток