Македонски | Shqip | English |

Вчера 21:08 Станови , Скопjе , Аеродром

NAMESTEN STAN OD 60m2 VO AERODROM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:05 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Luksuzno namestena kuka vo Bardovci

1 250 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Вчера 20:51 Станови , Скопjе , Карпош

Luxury apartment Kozle

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 20:47 Станови , Скопjе , Центар

Luxury Apartament for rent

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:46 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 20:42 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

270 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 20:41 Станови , Скопjе , Чаир

Stan vo Cair

38 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:39 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava stan vo blizina na univerzitet FON

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:39 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 20:33 Станови , Скопjе , Центар

Nov 4soben stan 80m2 Kapistec

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 20:29
Линк
Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:21 Станови , Скопjе , Карпош

Adora Diamond Garden

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:17 Куќи/Вили , Тетово

Semejna kuka naselba Potok

129 990 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 20:17 Станови , Велес

TROSOBEN PROSIREN STAN ITNO

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 20:10 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток