Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Pazar3


Денес 04:26 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava garsonjera vo Debar Maalo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 04:19
Линк
Станови , Охрид

Nov luksuzno namesten stan od 75m2

Број на соби: 3
Денес 02:46 Станови , Радовиш

Super opremen Stan za izdavanje

240 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 02:25 Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:44 Станови , Скопjе , Карпош

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

129 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 01:22 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Centar

30 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 01:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:16 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Hrom

52 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 01:14 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:05 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Денес 00:53 Станови , Скопjе , Чаир

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:51 Куќи/Вили , Прилеп

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 00:49 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:36 Куќи/Вили , Скопjе , Сарај

Kuka od 140m2 vo Saraj vo blizina na reka Treska

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 140
Вчера 23:34 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Кон почеток