Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Perfect Auto Bitola

Perfect Auto Bitola

Rent a car
Шлеп служба 24 часа
Превоз на патници низ земјата и странство
Автомобили

Довлеџик бб (под црквата Свети Архангел Михаил)

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-6 од 6
23 апр. 20:09

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 ЕУР

23 апр. 19:57

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI

3 800 ЕУР

23 апр. 19:56

Citroen C1 1.0i 2006

3 000 ЕУР

11 мар. 13:52

VW SHARAN 2.0 TDI

5 900 ЕУР

11 мар. 13:51

FORD MONDEO 1.8 TDCI

5 600 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации