Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Простор агенција за недвижности

Агенција за недвижности

ПРОСТОР професионална Агенцијата за недвижности, која постои повеќе од 10 год. Формирана е далечната 2006 год. во Струмица,
а сите овие години се градеше и надградуваше со својот професионален тим на чело со искусни и високопрофесионални менаџери.
Во текот на професионалното работење, а се со цел да ги задоволи желбите и потребите на своите клиенти, Агенцијата ПРОСТОР
пред 1 година отвори подружница и во Скопје, и ја прошири соработката со многу агенции низ цела Македонија.
Основната дејност на Агенцијата за недвижности ПРОСТОР , се продажба и изнајмување на недвижнини на цела територија на Макеоднија
и пошироко, и тоа на куќи, станови, деловен простор, плацеви, земјишта и др.
Со почит,
Агенција за недвижности ПРОСТОР

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 64
Вчера 14:47

Nova kuka vo Strumica

135 000 ЕУР

Вчера 14:47

Nova kuka vo Strumica

220 000 ЕУР

26 септ. 15:47

Stan od 44 m2

24 јун. 12:33

Stan od 80m2

24 јун. 12:31

Kuka od 160 m2

24 јун. 12:28

Stan od 136 m2

24 јун. 12:27

Stan od 128m2

24 јун. 09:28

Stan od 92m2

23 јун. 13:11

Stan od 71m2

09 фев. 13:29

Stan od 82m2

03 окт. 13:18

Kuka od 102m2

02 окт. 19:09

Se prodava kuka od 120 m2

1 ЕУР

15 септ. 15:15

Se izdava stan od 60 m2 komplet opremen

200 ЕУР /месечно

15 септ. 14:33

Stan 70m2

07 септ. 11:08

Se izdava kompletno opremen sran 85 m2

250 ЕУР /месечно

16 авг. 10:26

Stan od 80m2

16 авг. 10:22

Stan od 44m2

16 авг. 10:22

Stan od 82m2

16 авг. 10:18

Stan od 116m2

11 авг. 13:16

Stan od 78m2

11 авг. 13:16

Stan od 69m2

10 авг. 10:26

Stan od 150m2

10 авг. 10:22

Nov stan od 103m2

10 авг. 10:10

Stan 98m2 tret kat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации