Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SANRAJS - Ohrid

Агенција за недвижности

Посредување при купопродажба на недвижен имот;
станови,куќи,вили,апартмани,
деловни простории,плацеви и ниви.
Административни услуги.

Булевар Туристичка бр 28/1-8

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 139
Вчера 10:40

Sanrajs trosoben stan 95m2 centar odlicen

99 000 ЕУР

23 септ. 11:31

Sanrajs kuka 150m2 vo Varos kaj Anticki Teatar

150 000 ЕУР

23 септ. 11:27

Sanrajs trosoben stan 53m2 centar kaj postata

72 000 ЕУР

10 јан. 12:57

Sanrajs odlicen stan na prizemje 46m2 namesten

46 000 ЕУР

14 окт. 12:18

Sanrajs sprat od kuka 93m2 na vtor kat odlicen

80 000 ЕУР

08 септ. 10:26

Stan 77m2 ponov na prizemje namesten Sanrajs

950 ЕУР

27 јул. 07:26

Renoviran i namesten stan od 57m2 Sanrajs

63 000 ЕУР

12 мај 15:56

Stan vo Daljan od 63m2 na istok Sanrajs

650 ЕУР

19 мар. 13:00

SANRAJS Nov Stan 126 m2 na 1 kat

800 ЕУР

25 фев. 10:55

SANRAJS Stan 61m2 nas. Rasadnik kaj Bozo

44 000 ЕУР

30 јан. 09:33

SANRAJS Stan 44m2 na prizemje nas.Raca odlicen

43 000 ЕУР

21 ноем. 08:51

SANRAJS Preubav stan 91m2 kaj Gimnazija renoviran

75 000 ЕУР

08 ноем. 16:11

SANRAJS Stan 52 m2 na 1 kat trosoben povolno

37 000 ЕУР

09 септ. 13:57

SANRAJS Stan vo Daljan 80m2 so dve spalni povolno

48 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации