Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Montaza na videa i reklami

Shitet nga: Mihaela 20 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Film
Монтирање на видеа и реклами со професионална програма Adobe Premiere Pro CC.
Поволна цена во зависност од видеото
Повеќе на 070 836 518
Mihaela
070836518
Në fillim