Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet personalen kompjuter/ персонален компјутер

10 000 MKD

Shitet nga: Zvonko 05 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Modeli
Delux
Nastaro evtin kompjuter
Monitor samsung syncmaster 2233bw
Maus
Tastatura

Kukjishteto e otvoreno samo za slika, ima kapak.

Se sa 10000 denari.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione