Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PC SO VISOKI PERFORMANSI Nekoristen 3g garancija

1 100 EUR

Shitet nga: Aleksandra 11 Tet 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
****Nov kompjuter, nekoristen i seushte pod garancija, so dodatok monitor i komplet tastatura i gluvche so slednive delovi (za podetalno proverete na postiranite sliki):

****Keyboard Logitech Desktop Gaming G100s w/Mouse USB+PS/2

****Monitor 24" Philips 243V5LHSB LED Slim V-Line, Full HD, VGA,

---- ATX Midi Tower Case Deepcool Kendomen TI w/USB 3.0, 2x USB 2.0, 5x

----- PSU 750W Deepcool DQ750ST 80Plus Gold Black

---- Cooler Deepcool Gamer Storm Lucifer K2 Sockets Intel/AMD

---- MB Gigabyte Z170-D3H LGA1151 DDR4 3466MHz OC SATA/Express M.2

---- Gigabyte PCX GeForce GTX960 XTREME Gaming 4GB GDDR5

---- DIMM 8GB DDR4 2133MHz Kingston HyperX Fury Black CL14 (x2, so vkupno 16GB RAM)

---- SSD 2.5" Samsung 750 Evo 250GB SATA3 540MB/s

---- Tenda Wireless N USB Adapter High Power 300Mbps W322UA

---- HDD 3.5" 1TB Toshiba SATA3 7200rpm 32MB

---- CPU Core i7-6700K Quad 4.0GHz LGA 1151 8MB BOX w/o Cooler

****Kupen od ANHOCH na den 23 maj 2016, komplet so celata dokumentacija, garancii i se ostanato.
****Cenata NE e fiksna
****Kontakt broj: 078 318 546
Aleksandra
078318546
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione