Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Desktop kompjuter

800 EUR

Shitet nga: Tomislav 22 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
4 meseci star , pod garancija do 2020 ,setec.

cenata ne e fiksna.
Tomislav
071311826
Në fillim