Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gaming PC

0 MKD

Shitet nga: Riste 25 Maj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam gaming pc
Intel core i5-4400
7 ventilatori
Zalman z9 plus kukiste
saphire gtaficka slicna na GTX 1050
Gigabyte GA-Z97-D3H
HDD 1 TB
SSD 120 GB
16 giga ram
Cooler master 600W napojuvanje
+ Gta 5 kupena online
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione