Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuter i3 7100 8GB Ram GTX 1050

25 000 MKD

Shitet nga: Филип Маневски 20 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам половен компјутер, купен на 03.02.2018 со 2 годишна гаранција, користен многу малку. Заедно со куќиштето доаѓаат и периферни уреди како маус, тастатура, звучници и wi-fi usb.

Конфигурацијата на компјутерот е:
- CPU: i3 7700 3.90 GHz
- GPU: GTX 1050
- RAM: 8GB
- HDD: 1TB

Контакт тел: 078-454-673 Филип
Филип Маневски
078454673
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione