Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

6 900 MKD

9 900 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SWISSHOP Dje 19:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на користени компјутери, лаптопи, аудио и видео опрема во многу добра состојба и по навистина одлични цени. Сите производи се увезени од Швајцарија и ЕУ.

Заедно со продавницата работи и сервис за компјутери и аудио и видео опрема. Работиме со квалитетни и оригинални делови со евтина работна рака. Сите наши производи пред да бидат пуштени во продажба детално се испитуваат, тестираат и чистат (внатрешно и надворешно).
Даваме гаранција на хардвер од 6 - 12 месеци.
SWISSHOP
Продажба на употребувани компјутери, лаптопи,ресивери и делови за компјутери, разна аудио и видео опрема од врвни светски марки. Сите производи се увезени од Швајцарија. Сервис за компјутери аудио и видео опрема! Адреса: Невена Горгиева Дуња 13 Тел: 02 614 8119 секој работен ден од 10-17 часот и сабота од 10-15 часот.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Невена Горгиева Дуња 13 Tregoje në hartë
02 614 8119
http://www.swisshop.mk/

www.swisshop.mk

SWISSHOP
02 614 8119
Leaflet
SWISSHOP
Kompjuteri gamer i5 i7 17 900 МКД
Kompjuteri so Monitori i3 i5 i7 12 990 МКД
Kompjuteri gamer i5 i7 Ryzen 16 890 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione