Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monitor BenQ GL 2580 25 Incen pod garancija

6 500 MKD

Shitet nga: Robert 12 Qer 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Monitor BenQ GL 2580
25 incen
60hz (overlocked 85).Monitorot e recisi nov i e seuste pod garancija. Inf. 070 377 730
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione