Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Desktop Kompjuter

6 000 MKD

7 000 MKD

Shitet nga: Andrej 21 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Intel Core 2 Quad CPU Q8200@2.33GHz
4GB RAM
Nvidia GeForce GT 630
500GB HDD
Windows 10

Odlicna sostojba i perfekten za sekojdnevna upotreba.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione