Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Philips komjuter windows 7

150 EUR

Shitet nga: Can Sot 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam kompjuter philips windows 7 kompjuterot e top nema garancija
So se kukiste so se gluvce i tastatura
Ima se kabeli od nego i drugo
Leaflet
Në fillim