Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuter

400 EUR

Shitet nga: Ivana 21 Nën 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Modeli
Philips
Processor Quad Core Duo 3.7 ghz

Ram 4 gb

Hard disk 500gb

Graficka Gtx Nvidia 210
Në fillim