Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dekstop kompjuter vo odlicna sostojba

24 000 MKD

Shitet nga: Љубомир Колев 08 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Компјутерот е користен 1 година и е во одлична состојба.

Конфигурација:

Motherboard: ECS X77H2-A3
CPU: Intel Core i3 3330 @ 3.0 GHz
GPU: Gigabyte GeForce GT630 2GB
Memory: 8GB DDR3 RAM
Hard Disk: Western Digital Blue 1TB
Operating System: Windows 10 Pro + Office 2013 Professional Plus

Има можност и за инсталирање на додатен софтвер по ваша желба.
Софтвер: 250МКД
Оперативен Систем: 500МКД

П.С: Windows 10 и Office 2013 се активирани со KMS.
Љубомир Колев
+38972400828
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione