Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompijuter nov koristen zamo 1 mesec

18 500 MKD

Shitet nga: Anel 28 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Prodhuesi
Asus
Specivikacii:
Intel cereleron G4900 3.10GHz
Amd radeon R5 230 2gb drd3
Ram 8 gb 3200
Komplet kupen od setek delovite sklopeni vo servis za povece info na viber.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione