Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mining Rig so 6 x RX580 Dual Mining

3 500 EUR

Shitet nga: Bobi 07 Gush 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
Se prodava komplet mining rig 6 x RX580 8GB
Dve napojuvanja 735w i 735w.
6 graficki kartici ASUS RX580 8gb Dual
Rigot e komplet spremen za plug and play.

Moze vednas da se podigne.
Në fillim