Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GAMING PC SALE | FORTNITE & GTA 5 & PUBG & DOTA 2

250 EUR

Shitet nga: Genci Veseli 27 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Asus
GAMING PC SALE | FORTNITE & GTA 5 & PUBG & DOTA 2,

I5-4460 3.20
GTX 750
8GB RAM DDR3
1TB HDD
Genci Veseli
070868278


WhatsApp:
071904774
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione