Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuteri 8 komada

900 EUR

Shitet nga: Besart 28 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Dell
Prodavam 8 pc za igri,za Counter Strite 1,6
So 7 bloody 4tech mausi
So sve masi 900 eu
Leaflet
Në fillim