Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poloven desktop kompjuter

60 EUR

Shitet nga: Васка Димитрова Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
LG
Се продава декстоп компјутер во одлична исправна состојба со монитор и целосна опрема, погоден за школска, канцелариска употреба.
Васка Димитрова
0038972250108
Në fillim