Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

iMac Personal computer

450 EUR

Shitet nga: BM 17 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Povolno prodavam iMac PC 1GB DDR2 Ram od 2007 godina vo odlicna fizicka sostojba!
Leaflet
Në fillim