Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuter + Monitor 22" itno

Shitet nga: Vlado 03 Maj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komjuterska kongfiguracija:

Kukiste micro ATX 500w
Maticna ploca MSI H61 (G3)
Procesor Intel Dual Core G1610 2.6Ghz / 2Mb
Ram memorija 8 GB 1333 mhz
Graficka GeForce GT 610 1GB,
HDD Western Digital 500GB SATAII/8MB/5400rpm
DVD-RW LG GH24NS Sata Black x24
Tastatura, gluvce i slusalki,
Monitor LG LED 1920x1080 full hd (22"-55cm)
Gratis davam, Kozna stolica so mehanizam i masicka
so polica na izvlekuvanje.

Kompjuterot ima garancija i raboti besprekorno super i brzo, namenet e za se.
Instaliran e Windows 8.1 Pro
Cena 14.000 den. moze i po dogovor.
Leaflet
Në fillim