Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gamer PC

450 EUR

Shitet nga: Peco 07 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Intel Core i3 3,3o Gh
8Gb DDR3 ram
Geforce 210 Grafichka
2 hard diska od 250 Gb i 1TB
DVDRW
monitor Phillips 190c
zvuchnici Logitech x230
usb wi fi
tastaura, maus i 2 gamepada
poklon biro i stolica
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione